Konkurs na prezesa zespołu portów Szczecin-Świnoujście

ZMPSiŚ

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście ogłosił postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa spółki, a także na stanowiska wiceprezesa ds. infrastruktury i wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Zainteresowani kandydaci powinni zgłosić się do 27 maja 2022 r.

Aktualnie w zarządzie ZMPSiŚ zasiadają cztery osoby: prezes Krzysztof Urbaś, zatrudniony na tym stanowisku w lipcu 2019 r., Kazimierz Drzazga, wiceprezes ds. infrastruktury, Jacek Cichocki, wiceprezes ds. rozwoju oraz Daniel Stachiewic, wiceprezes ds. ekonomiczno – finansowych.

Kandydaci na prezesa i członków zarządu ds. infrastruktury i spraw ekonomiczno-finansowych powinni złożyć podania do 27 maja w siedzibie ZMPSiŚ. Ubiegający się o posadę prezesa spółki, powinni mieć wykształcenie wyższe oraz co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub w pracy na własny rachunek.

Kolejnym wymogiem jest doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów inwestycyjnych potwierdzone konkretnymi przykładami. Kandydacie na prezesa portowego zarządcy muszą też bardzo dobrze znać język polski oraz język angielski w stopniu dobrym.

Szczegółowe informacje o postępowaniu

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane