Aleksander Kuźniewski przechodzi z CBRE do 7R

7R

Do działu leasingu firmy deweloperskiej 7R dołączy od stycznia Aleksander Kuźniewski i obejmie stanowisko leasing directora.

Kuźniewski ma dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do 7R przez 9 lat pracował w firmie doradczej CBRE, gdzie w ostatnim czasie pełnił rolę dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmach z branży nieruchomości komercyjnych: DTZ oraz King Sturge, jak również transportowo-logistycznej firmie VOS Logistics.

Kuźniewski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu Pośrednictwa Nieruchomościami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również międzynarodowy tytuł CCIM (Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji na Rynku Nieruchomości).

W 7R będzie odpowiadał za projekty realizowane w formule multi-tenant oraz w ramach sieci 7R City Flex Last Mile Logistics w Polsce północnej, Wielkopolsce oraz na Dolnym Śląsku. Na czele Działu Leasingu pozostaje Maciej Krawiecki który awansował na stanowisko head of leasing i będzie sprawował pieczę nad całością działań związanych z wynajmem powierzchni zarówno w projektach spekulacyjnych, jak i obiektach BTS.

– 7R poznałen jako dynamicznie rozwijającego się dewelopera, który w ostatnich latach sukcesywnie budując swoje portfolio stał się jednym z głównych inwestorów na rodzimym rynku. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią zespołu, który stoi za tym sukcesem i liczę, że moje dotychczasowe doświadczenie będzie również cenne dla firmy – mówi Aleksander Kuźniewski.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane