Anna Duchnowska zarządza aktywami Invesco w Europie

Invesco

Invesco Real Estate (Invesco), globalna firma zajmująca się inwestowaniem w nieruchomości, powołała Annę Duchnowską na stanowisko dyrektor zarządzającej aktywami na Europę. Duchnowska związana jest z Invesco od sześciu lat. Zastąpiła na nowym stanowisku Etienne Dupuy, który z końcem września żegna się z firmą, aby realizować osobiste plany w ramach Impact Investing.

Anna Duchnowska była odpowiedzialna za otwarcie biura firmy w Warszawie i nadzorowanie portfela wszystkich inwestycji w Polsce. Jako ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem, odegrała kluczową rolę w rozwój działalności zarówno na polskim rynku, jak i w znaczących, strategicznych aktywach na terenie Europy. Była także orędownikiem niektórych kluczowych ogólnoeuropejskich projektów Invesco w zakresie zarządzania aktywami, w tym ESG i zrównoważonego rozwoju, który jest jej pasją.

Rozległe doświadczenie i wiedza Anny w połączeniu z jej doskonałymi relacjami z wieloma kluczowymi najemcami i innymi uczestnikami rynku, czynią ją idealnym kandydatem na to stanowisko oraz zapewniają ciągłość i pewność naszym klientom. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Anną w ramach rozwijania naszej strategii biznesowej skoncentrowanej na zwiększaniu wartości naszych nieruchomości z jak najlepszą korzyścią dla wszystkich naszych klientów – powiedział Andy Rofe, dyrektor zarządzający na Europę w Invesco Real Estate.

Anna Duchnowska na nowym stanowisku będzie współpracowała z 28 asset managerami w ośmiu krajach Europy, aby rozwijać strategie dotyczące ponad 170 aktywów w 15 krajach, a także inne inicjatywy w Europie.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane