Cam Cam Copenhagen otwiera w Polsce centrum dystrybucji

Kuehne+Nagel

Szwedzki dostawca produktów dla dzieci i niemowląt Cam Cam Copehagen przygotowuje się do otwarcia centrum dystrybucji w podwarszawskich Święcicach, w obiekcie należącym do Kuehne+Nagel. Operator logistyczny będzie odpowiedzialny za odbiór produktów z fabryk, ich magazynowanie oraz wysyłanie zamówień do sklepów i klientów indywidualnych na całym świecie.

Na potrzeby Cam Cam Copenhagen Kuehne+Nagel przeznaczy powierzchnię 3 tys. mkw. W magazynie będą wykorzystywane systemy SwiftLog do zarządzania magazynem i związane z nim połączenia EDI oraz Multi Picking Order. Na potrzeby szwedzkiego przedsiębiorstwa została zagospodarowana specjalna strefa pakowania. Kuehne+Nagel będzie również odpowiedzialne za integrację systemu kontrahenta z systemami firm kurierskich. Dodatkowo Cam Cam Copenhagen będzie miał zapewnioną widoczność przepływów logistycznych w platformie myKN.

– Centrum logistyczne w Święcicach to stale rozwijane centrum e-commerce. Jestem przekonany, że nasze doświadczenia w obsłudze e-sklepów wesprze Cam Cam Copenhagen w dalszym rozwoju na rynku międzynarodowym – mówi Christophe Le Corre, dyrektor logistyki kontraktowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

Nicolai Lindhardt, dyrektor zarządzający Cam Cam Copenhagen jest zadowolony z wyboru partnera 3PL, który zapewni odbiorcom produktów wysoki poziom usług. – Po szybkim wdrożeniu, które trwało niespełna 3 miesiące, firma Kuehne+Nagel dała się poznać jako firma proaktywna, zorientowana na klienta i oferowanych rozwiązaniach, a także na ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych. Dzięki współpracy możemy wreszcie przyspieszyć międzynarodowy wzrost i odblokować prawdziwy potencjał naszej firmy – komentuje Lindhardt.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane