CEVA Logistics rozpoczyna działalność w Rosji

CEVA Logistics

Globalny operator logistyczny uruchomił spółkę CEVA Logistics Russia z siedzibą w Moskwie, która będzie koncentrowała się na logistyce kontraktowej.

Rosyjska spółka jest częścią klastra CEVA Europa Środkowo-Wschodnia (CEE),w którym są też oddziały CEVA Logistics w Austrii i Czechach, na Łotwie, w Niemczech, w Polskce, na Słowacji, w Szwajcarii oraz w Rumunii i na Węgrzech.

Dyrektorem zarządzającym nowe spółki został Cyril Pacary.

CEVA Russia ma świadczyć pełen zakres usług (m.in. transport lotniczy, kolejowy, morski oraz transport drogowy), ale w tym roku ma koncentrować się na rozwoju logistyki kontraktowej. W planach są również działania w zakresie projekt cargo.

– Wraz z powstaniem CEVA Logistics Russia rozpoczęliśmy przejmowanie wolumenów od firmy partnerskiej i rozwój usług w zakresie transportu lotniczego, morskiego i drogowego. Teraz, kiedy mamy już mocno ugruntowaną pozycją w zakresie zarządzania przewozami, wyznaczyliśmy ambitny plan rozwoju na rynku rosyjskim i w 2020 roku zamierzamy wprowadzić na rynek szereg produktów i usług z zakresu logistyki kontraktowej – mówi Cyril Pacary.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane