Dailyfruits otworzy centrum logistyczne we Wrocławiu

AXI IMMO

Dailyfruits – firma dostarczająca świeże owoce i bakalie do biur, postanowiła założyć centrum logistyczne we Wrocławiu. Wybór padła na park magazynowy Ideal Idea City Park Wrocław, w którym spółka wynajęła 700 mkw. W imieniu Dailyfruits negocjacje z właścicielem obiektu prowadziła firma AXI IMMO.

Dailyfruits funkcjonuje na rynku od 10 lat. Firma świadczy dostawy świeżych owoców, warzyw, bakalii oraz soków do biur i zakładów produkcyjnych na terenie całej Polski. Z jej usług skorzystało już ponad 2000 podmiotów m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie.

– Zdecydowaliśmy się na ofertę Ideal Idea City Park Wrocław ze względu na lokalizację i jakość projektu. Poszukiwaliśmy powierzchni magazynowej, która zapewni nam świetną komunikację drogową z obwodnicą i szybką dystrybucję towarów do klientów końcowych na terenie całego regionu. Równie ważnym kryterium było zachowanie odpowiednich norm i kryteriów dotyczących izolacyjności budynku, przez wzgląd na umieszczenie w nim chłodni – powiedział Bartosz Krudysz z Dailyfruits.

Według harmonogramu rozpoczęcie działalności firmy Dailyfruits w Ideal Idea City Park Wrocław przewiduje zajęcie blisko 600 mkw. powierzchni magazynowej na początku września br. Wcześniej, w sierpniu najemca rozpocznie prace przy wstawianiu komór chłodniczych. Całość najmu dopełnia nowoczesne biuro z częścią socjalną o powierzchni ponad 100 mkw.

Ideal Idea City Park Wrocław składa się z dwóch budynków oferujących łącznie prawie 15 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Obiekt położony jest w sąsiedztwie wrocławskiego lotniska, 3 km od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i ok. 7 km od centrum miasta.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane