DSV Prime Cargo powiększył magazyn w Goleniowie

Panattoni Europe

Międzynarodowy spedytor logistyczny DSV Prime Cargo wynajął dodatkową powierzchnię w Panattoni Park Goleniów. Przedłużył umowę najmu, firma podwaiła ją do blisko 10 tys. mkw. Położony blisko zachodniej granicy kraju obiekt, zapewnia przedsiębiorstwu obsługującemu klientów z branży e-commerce połączenia zarówno z rynkiem niemieckim, jak i skandynawskim.

Spedytor logistyczny będący częścią DSV Panalpina zajmował dotychczas w Panattoni Park Goleniów 4480 mkw., a od teraz skorzysta z kolejnych 4900 mkw. Firma na terenie centrum logistycznego prowadziła operacje dla klientów z sektora B2B. Wraz z budową systemu antresol zwiększy się możliwość obsługi przedsiębiorstw z branży e-commerce, a w zakres usług wejdzie również obsługa zwrotów. Powierzchnia wynajęta przez DSV Prime Cargo została dostosowana do potrzeb najemcy. Nośność posadzki w obiekcie wynosi 5t/mkw., a obciążenie ogniowe przekracza 4000 MJ/mkw. Ponadto w magazynie znajdzie się aż 50 doków.

DSV Prime Cargo to przedsiębiorstwo działające na 5 kontynentach, oferując usługi transportowe i logistyczne dedykowane zarówno sektorom e-commerce & fashion, jak i branżom alkoholowej i tytoniowej (skład zawieszonej akcyzy, usługi VAS np. Banderolowanie). – Okolice Szczecina to lokalizacja idealna pod kątem dystrybucyjnym dla większości naszych klientów. Szczególnie tych, dla których bliskość rynku niemieckiego i skandynawskiego jest bardzo istotna. Codziennie dostarczamy paczki do hubów firm kurierskich zlokalizowanych w Niemczech, Danii i Holandii by później trafiły do nabywcy w dowolne miejsce na świecie – mówi Zbigniew Kempski, managing director DSV Prime Cargo Poland. – To nasza kolejna lokalizacja w tym regionie i z pewnością nie ostatnia. Panattoni Park Szczecin Goleniów jest nowym parkiem z możliwością budowy kolejnych obiektów magazynowych i także ten argument braliśmy pod uwagę dokonując wyboru, przy którym wspierało nas M4 Real Estate – dodaje Kempski.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane