GLS rozpoczyna działalność w Serbii

Grupa GLS ogłosiła ekspansję w Serbii, dzięki czemu wzmacnia swoją obecność w na Bałkanach. Działalność GLS będzie możliwa m.in. dzięki centralnej sortowni w Belgradzie i trzem lokalizacjom w głównych miastach – Novi Sad, Niš i Kragujevac.

Serbia stanowi obiecujący rynek dla branży logistycznej dzięki dynamicznemu rozwojowi rynku e-commerce. Celem GLS jest dostarczanie paczek do każdego zakątka Serbii i połączenie nowych klientów z nadawcami i odbiorcami w całej Europie. Serbowie skorzystają m.in. z usługi FlexDeliveryService. – Ekspansja w Serbii wzmacnia naszą obecność w regionie Europy Wschodniej. Szczerze wierzymy, że nasi klienci w tym kraju zyskają nową i niezawodną alternatywę na rynku logistycznym i wysokiej jakości usługi – powiedział Gergely Farkas, area manager dla Regionu Europy Wschodniej.

Polscy klienci GLS mają możliwość wysyłki przesyłek na terenie całej Europy dzięki usłudze EuroBusinessParcel, która zapewnia nadawcom biznesowym doręczenia w czasie od 48 do 96 godzin. Przesyłki dostarczane przez GLS docierają także do innychh zakątów globu (usługa GlobalExpressParcel). Paczki można nadać w sumie do 160 krajów. GLS działa obecnie w ponad 40 krajach na terenie Europy, Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane