GTFL skonsoliduje w Błoniu operacje magazynowe

Panattoni Europe

Firma transportowo-logistyczna GTFL skonsoliduje swoją powierzchnię magazynową i pod koniec roku wprowadzi się do budowanego centrum logistycznego Panattoni Park Błonie III. Wynajęła w nim 7700 mkw. W negocjacjach z deweloperem spółkę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Deweloper Panattoni Europe realizuje kolejną znaczącą inwestycję, która powstanie w sąsiedztwie drogi DK 92 – Panattoni Park Błonie III. Będzie to kompleks trzech budynków o łącznej powierzchni ok. 91 tys. mkw. Obiekt znajdzie się w sąsiedztwie obszaru planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Budowa obiektu jeszcze trwa, ale ma on już pierwszego najemcę. To międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna GTFL, która współpracuje m.in. z największymi importerami z branży owocowo-warzywnej w Polsce. W kompleksie firma zajmie 7700 mkw., z czego ponad 7500 mkw. zostanie przeznaczonych na część magazynową. W ramach Panattoni Park Błonie III najemca skonsoliduje dwie swoje dotychczasowe lokalizacje, zyskując większą przestrzeń i powierzchnię klasy A.

– Firma GTFL jest pierwszym najemcą w Panattoni Park Błonie. Dotychczas nasz klient korzystał z rozproszonej powierzchni magazynowej i biur, które znajdowały się w Błoniu i Grodzisku Mazowieckim. Możliwość dostosowania powierzchni do specyfiki prowadzonej działalności spowodowała, że GTFL zdecydował się skonsolidować obie lokalizacje i wynająć potrzebną mu przestrzeń w nowym magazynie w Panattoni Park Błonie – mówi Katarzyna Bojanowicz, business development director w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cresa Polska.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane