Hillwood zdobył środki na II fazę projektu w Zgierzu

Magazyn w polu widziany z góry
Hillwood Polska

Firma deweloperska Hillwood podwyższyła kredyt w Banku Millennium do 29 mln euro (124 mln zł) na realizację budowy drugiej fazy kompleksu logistycznego w centralnej Polsce. Chodzi o projekt Zgierz I o powierzchni ponad 58 tys. mkw. W obiekcie powstać na centrum dystrybucyjne sieci sklepów MR D.I.Y.

Park Hillwood Zgierz I położony jest 2,5 km od wjazdu na autostradę A2 oraz 15,5 km od węzła autostrady A1. W magazynie o powierzchni ponad 58 tys. mkw. wysokość składowania wynosi 12 metrów. W obiekcie zastosowano też bezpyłową posadzkę o nośności do 8 t/mkw.

– O tym, że partnerstwo z Bankiem Millennium jest istotne dla naszej działalności, świadczy fakt, że podpisujemy wspólnie już jedenastą umowę kredytową. Cieszymy się, że bank Millenium zaufał nam kolejny raz – powiedział Tomasz Jaroszewski, członek zarządu Hillwood Polska.

W procesie finansowania inwestycji Hillwood Zgierz I, bank Millennium był wspierany przez kancelarię CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Wsparcie deweloperowi Hillwood Polska zapewniła kancelaria Clifford Chance.

W zgierskim kompleksie powstać ma centrum dystrybucyjne sieci sklepów MR D.I.Y., o którym niedawno informowaliśmy.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane