Logicor ma nowego szefa na Europę Środkowo-Wschodnią

Firma zarządzająca nieruchomościami logistycznymi – Logicor powołała Ronalda van der Waalsa, dyrektora zarządzającego na Europę Północną, jednocześnie na dyrektora zarządzającego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ronald van der Waals obejmie nową funkcję w Logicor od stycznia 2023 r. Będzie on odpowiedzialny za rozwój portfela nieruchomości firmy i poszerzanie go w tym kluczowym regionie. Jego działania będą wspierane przez lokalne zespoły.

Ronald van der Waals zastępuje na stanowisku Bartka Mierzwiaka, który rozwijał obecność Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej przez osiem lat.

Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej zarządza nieruchomościami w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Słowacji i Rumunii. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi ponad 2,1 mln mkw. Wśród 227 klientów firmy w regionie są UPS czy Huhtamaki.

Ronald van der Waals dołączył do Logicor w 2022 roku i ma za sobą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Wcześniej pracował jako dyrektor zarządzający w CBRE Investment Management.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane