Lubelski oddział PEKAES zmienił siedzibę

PEKAES

Operator logistyczny wprowadził się do centrum logistycznego Panattoni w Lublinie. W obiekcie uruchomiono terminal przeładunkowy oraz biuro, do którego przeprowadzili się pracownicy PEKAES z poprzedniej lokalizacji spółki w tym mieście.

Nowy terminal zapewni spółce większe możliwości operacyjne w zakresie obsługi przesyłek drobnicowych krajowych i międzynarodowych. Obiekt znajduje się przy ulicy Mełgiewskiej 25, na terenie parku logistycznego Panattoni, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 822, w pobliżu skrzyżowania z obwodnicą Lublina (węzeł Lublin Zadębie) i dróg ekspresowych S12 i S17.

Maciej Bachman, prezes PEKAES, informuje, że spółka nie zrezygnowała z realizacji przyjętej strategii oraz zaplanowanych inwestycji i przygotowuje się do rozwoju po przejściu epidemii.

Do nowej lokalizacji przeniesiono dotychczasowy oddział firmy w Lublinie. –Dzięki oddanemu terminalowi zapewniamy szybszy transfer ładunków w kierunku Warszawy, Białegostoku, Przemyśla czy Zamościa. Jestem przekonany, że liczba przesyłek drobnicowych w sieci będzie w najbliższych miesiącach stopniowo wzrastać. Musimy być na to w pełni przygotowani – twierdzi Bachman.

Na początku tego roku PEKAES otworzył swój 20. oddział na mapie terminali – w Mińsku Mazowieckim. Lubelski terminal jest 21.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane