Nissin Logistics otworzy magazyn w Bydgoszczy

Panattoni Europe

Japońska firma logistyczna posiadała do tej pory w Polsce jedną placówkę – w Ostaszewie w województwie pomorskim. Aktualnie Nissin Logistics zdecydował o uruchomieniu drugiej – w budowanym centrum logistycznym Panattoni Park Bydgoszcz II.

– Wynajęcie powierzchni magazynowej w nowym Parku Logistycznym Panattoni pozwoli nam na zwiększenie efektywności składowej, jak również poprawi wydajność operacji magazynowych, gdyż magazyn został uszyty dokładnie pod potrzeby naszego głównego klienta w tym parku. Z uruchomieniem nowego magazynu wiążemy też duże nadzieje na dalszy rozwój biznesu na rynku bydgoskim – informuje Sebastian Muziński, dyrektor generalny w Nissin Logistics.

Polski oddział japońskiej firmy wynajął w obiekcie 18 295 mkw. powierzchni magazynowej. To prawie połowa powierzchni w centrum Panattoni, które ma być ukończony w przyszłym roku.

Większą część wynajętej powierzchni Nissin przeznaczy na magazyn dla jednego ze swoich klientów, producenta metalowych opakowań do napojów.

Wcześniej ok. 5 tys. mkw. wynajął w obiekcie na sortownię jeden z polskich operatorów.

Panattoni Park Bydgoszcz II to blisko 40 000 m kw. powierzchni przemysłowej kompleksie budowanym w obrębie miasta, nieopodal Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane