Nowa dyrektor zarządzająca DHL Supply Chain w Polsce

DHL Supply Chain

Monika Duda zastąpiła Piotra Okurowskiego na stanowisku dyrektora zarządzającego polskiego oddziału DHL Supply Chain. Okurowski zostaje w firmie – jako dyrektor zarządzający będzie odpowiadał za rozwój biznesu DHL Supply Chain na Słowacji.

Monika Duda jest pierwszą kobietą w  strukturze DHL Supply Chain w naszym kraju, która obejmie to stanowisko kierownicze. Będzie odpowiedzialna za rozwój i wzmocnienie pozycji DHL Supply Chain, a także za zarządzanie międzynarodowym i krajowym portfolio klientów.

Nowa menedżerka ma ponad 13-letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji, specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu łańcuchami dostaw, zarządzaniu działami operacyjnymi i w strategicznym rozwoju biznesu.

W dotychczasowej karierze Monika Duda była zaangażowana w projekty logistyczne między innymi dla: IKEA, Carrefour, Auchan, Hutchinson i P&G. W przeszłości zajmowała stanowisko Associate Director w departamencie powierzchni logistycznych, magazynowych i przemysłowych w Cushman&Wakefield.

Przed objęciem stanowiska dyrektora zarządzającego DHL Supply Chain, Monika Duda – od września 2016 roku – była partnerem w M4 Real Estate, firmie specjalizującej się w kompleksowym doradztwie logistycznym, inwestycyjnym i deweloperskim, w wynajmie powierzchni magazynowych i logistycznych, a także w realizacji projektów BTS i BTO.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła być częścią zespołu DHL Supply Chain, światowego lidera w logistyce 3PL. To dla mnie bardzo duże wyróżnienie. To szansa na większą różnorodność, którą zamierzam wykorzystać aktywnie zarządzając firmą i realizując ambitną strategię rozwoju – mówi Monika Duda.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane