Panattoni buduje centrum logistyczne w Siedlcach

Panattoni Europe

Deweloper powierzchni logistycznych informuje, że kończy pierwszy etap budowy nowego obiektu na Mazowszu. Będzie nim Panattoni Park Siedlce o metrażu 24 600 mkw. Inwestycja powstaje niedaleko centrum Siedlec i blisko A2 – ponad godzinę drogi od Warszawy.

Deweloper zrealizuje Panattoni Park Siedlce – dwa budynki o łącznej powierzchni 24 600 mkw., z czego do kwietnia 2022 r. dostarczona zostanie połowa planowanego metrażu. Będzie to pierwszy obiekt magazynowy klasy A na tym rynku. – Teraz Siedlce, a wcześniej Rzeszów, Wałbrzych, czy Kalisz. Te lokalizacje potwierdzają trend coraz głębszej penetracji rynku przez firmy obsługujące zamówienia e-commerce. Przedsiębiorstwa dążą do zmniejszenia dystansu końcowego etapu dostaw do konsumentów, stawiając na centra dystrybucyjne w mniejszych miejscowościach – mówi Michał Samborski, head of development w Panattoni.

Panattoni Park Siedlce to kompleks dwóch budynków magazynowych klasy A położonych blisko obwodnicy oraz centrum miasta. Ponadto w sąsiedztwie obiektu kończony jest ostatni odcinek autostrady A2, która pozwoli dotrzeć w nieco ponad godzinę do Warszawy.

Inwestycja ma już pierwszego najemcę – operatora logistycznego, który we wrześniu tego roku zajmie blisko 5500 mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane