Panattoni inwestuje w Rembertowie

Panattoni Europe

Deweloper powierzchni magazynowych rusza z kolejną realizacją w stolicy. W warszawskim Rembertowie trwa budowa City Logistics Warsaw V, o łącznej powierzchni ponad 11 tys. mkw. Budynek poświęcony miejskiej logistyce powstaje zgodnie z ideą Small Business Units, oferując moduły od 1080 mkw. Obiekt zostanie ukończony w II kw. 2021 r.

Magazynowy rynek warszawski rozwija się błyskawicznie, osiągając najlepsze wyniki w kraju pod kątem zarówno dostarczanej, jak i wynajmowanej powierzchni. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się obiekty miejskie. Budowę kolejnego z nich – City Warsaw V – rozpoczęło Panattoni. W Rembertowie, 10 km. od centrum miasta firma dostarczy budynek o łącznej powierzchni 11047 mkw. zrealizowany zgodnie z ideą Small Business Units (SBU). Zostanie podzielony na moduły dedykowane mniejszym przedsiębiorstwom, które będą mogły wynająć od 1080 m kw.

City Warsaw V będzie bazą do szybkiego transportu w mieście. Obiekt sprawdzi się zarówno w obsłudze klientów z branży e-commerce, konfekcyjnej, fresh Logistics, czy logistyki ostatniej mili, a powierzchnia będzie mogła być wykorzystana do stworzenia showroomów.

Inwestycja, której zakończenie planowane jest na II kw. 2021 roku, przejdzie certyfikację metodą BREEAM na poziomie Very Good. Na jej terenie znajdą się m.in. stacje ładowania samochodów elektrycznych, czy budki dla pszczół.

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane