Panattoni szykuje budowę drugiego CL w Białymstoku

Pixabay

Deweloper powierzchni magazynowych zdecydował się na budowę drugiego obiektu w Białymstoku o powierzchni 35 tys. mkw. Zachęcił go do tego sukces pierwszego centrum logistycznego Panattoni Park Białystok I, do którego wprowadziły się m.in. Poczta Polska oraz Rohlig Suus Logistics.

Panattoni Park Białystok I o powierzchni ponad 40 tys. mkw. jest wynajęty w 100 proc. Drugie centrum dystrybucyjne będzie zlokalizowane w Choroszczy, tuż przy Węźle Białystok Zachód-Ploski, łączącym S8 z przygotowywaną S19.

– Białystok to najprężniej rozwijające się miasto na Podlasiu, wschodniej granicy nie tylko Polski, ale i Unii Europejskiej – komentuje Dorota Jagodzińska-Sasson, dyrektor zarządzający Panattoni.

Panattoni Park Białystok II będzie adresowany różnym najemcom – od logistyków, po firmy produkcyjne. Powstaną dwie hale magazynowe klasy A. Każda z nich wyposażona będzie w nowoczesne doki rozładunkowe, bramy z poziomu „0” oraz szerokimi placami manewrowymi, a także biurami z możliwością indywidualnej aranżacji. Projekt spełnia będzie spełniać kryteria certyfikatu BREEAM na poziomie „Very Good”.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane