Royal Canin otworzy magazyn w Niepołomicach

Logicor

Znany producent karmy dla zwierząt – Royal Canin zamierza uruchomić magazyn przy swojej fabryce w Niepołomicach w pobliżu Krakowa. Obiekt logistyczny, którego zadaniem jest wsparcie rozwoju sprzedaży karmy w Europie, wybuduje firma Logicor.

W ramach projektu zostanie kupiona działka, na której powstanie magazyn klasy A. Będzie on sąsiadował z istniejącym zakładem Royal Canin w pobliżu Krakowa. Fabryka producenta karm obecnie obsługuje 24 rynki europejskie i azjatyckie. Magazyn o powierzchni 26 500 mkw. powstanie 22 km na wschód od centrum Krakowa i będzie miał dostęp do autostrady A4.

– Przy stale wzrastającym popycie na produkty Royal Canin i naszych rosnących potrzebach na przestrzeń magazynową w Polsce, wkrótce osiągniemy limit w dotychczasowej lokalizacji w pobliżu Krakowa. Dzięki tej inwestycji zabezpieczymy przestrzeń dla przyszłego rozwoju naszej działalności, miejsce na nowe możliwości, lepszą efektywność i niższą emisję CO2 – mówi Agnieszka Sadowska, CNE supply chain director w Royal Canin Polska.

Logicor jest jednym z największych zarządców obiektów logistycznych i centrów dystrybucyjnych w Europie.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane