RTV Euro AGD otworzy magazyn w Lublinie

Cushaman & Wakefield

Euro-net, właściciel sieci handlowej RTV Euro AGD, wynajął powierzchnię magazynowo-biurową w 7R Park Lublin. W transakcji z deweloperem 7R najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Euro-net to polska spółka, która istnieje na rynku już od 30 lat. Posiada sklep internetowy euro.com.pl i ponad 300 sklepów tradycyjnych pod marką RTV EURO AGD w całej Polsce, w których oferuje elektronikę użytkową i sprzęt gospodarstwa domowego. W związku z rozwojem firma zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej oraz biurowej w Lublinie.

– Nowo wynajęta powierzchnia ma charakter przeładunkowy. Będzie pełnić funkcje dystrybucyjne dla Lublina i usprawni obsługę lokalnego rynku. Firma 7R przygotowała też dla najemcy moduł uwzględniający potrzeby w zakresie głębokości, ilości doków i powierzchni zewnętrznych, a przede wszystkim parkingów – mówi Joanna Sinkiewicz, dyrektor działu powierzchni przemysłowych i logistycznych w Cushman & Wakefield.

7R Park Lublin to zespół obiektów magazynowych zlokalizowanych 3 km od obwodnicy Lublina, zapewniającej dostęp do dróg ekspresowych S12 oraz S19. Projekt 7R Park Lublin składa się z pięciu budynków o łącznej powierzchni około 111 605 mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane