Schumacher Packaging otworzy magazyn pod Wrocławiem

Panattoni Europe

Wystartowała budowa Panattoni Park Wrocław West Gate o docelowej powierzchni ok. 47 tys. mkw. Obiekt znajduje się w miejscowości Miękinia w powiecie średzkim – ok. 10 km od wrocławskiego lotniska. Pierwszym najemcą budowanego centrum logistycznego jest Schumacher Packaging – producent opakowań z tektury falistej i litej, który już we wrześniu zajmie 5670 mkw.

Schumacher Packaging jest producentem opakowań z tektury falistej i litej. W Panattoni Park Wrocław West Gate przedsiębiorstwo wynajęło 5670 mkw. i będzie realizować procesy magazynowe i dystrybucję opakowań powstałych w pobliskiej fabryce Schumacher Packaging.

Panattoni Park Wrocław West Gate, o docelowej powierzchni ok. 47 tys. mkw., zlokalizowany jest na zachód od stolicy regionu. Obecnie trwa realizacja pierwszej fazy inwestycji – budowa obiektu o powierzchni 17 600 mkw., której zakończenie przewidziano w wrześniu 2021 r.

W ramach kompleksu Panattoni powstaną dwa budynki (17 600 mkw. i 29 300 mkw.) o docelowej powierzchni 46 900 mkw., realizowanych zgodnie z certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane