Shopee oferuje dostawy produktów do paczkomatów

Inpost

Platforma zakupowa Shopee, obecna w Polsce od września 2021 roku, podpisała umowę o strategicznym partnerstwie z Inpostem. Nabywcy oferowanych przez nią produktów mogą wybrać dostawę przez kuriera lub do paczkomatu.

– Dostawy do naszych paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Cieszymy się, że do tego grona dołaczają klienci Shopee. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich  sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw – aż 98% przesyłek dostarczanych jest następnego dnia po nadaniu – mówi Dagmara Brzezińska, wiceprezes Inpostu ds. sprzedaży.

Użytkownicy Shopee mogą teraz skorzystać z tzw. ekonomicznej dostawy. Jest  ona  skierowana do osób, którzy chcą oszczędzić na dostawie i akceptują nieco dłuższy czas dostarczenia przesyłki.

Wraz z nawiązanym partnerstwem strategicznego firmy planują również współpracę w zakresie wspólnych akcji marketingowych i promocji. Rozpoczyna je start kampanii Shopee „7.7 Wakacyjna wyprzedaż”. Nowi użytkownicy, którzy podczas pierwszych zakupów wybiorą dostawę przez Inpost, mogą skorzystać ze specjalnego vouchera na 15 zł. Po potwierdzeniu otrzymania przesyłki dostaną dodatkowo 500 Monet Shopee.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane