Spółka z grupy MIG wynajmie magazyn w 7R Kielce

7R

Deweloper powierzchni magazynowych 7R podpisał umowę z myBOX Logistics – spółką grupy Marketing Investment Group na wynajem ponad 22 tys. mkw. w parku 7R Kielce. Najemca jest dystrybutorem produktów takich marek jak Timberland, Lotto, Umbro i Lacoste.

7R Park Kielce to projekt magazynowy klasy A, który powstaje przy drodze ekspresowej S7 i węźle Kielce Południe. W ramach inwestycji zostaną wybudowane dwie hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 60,000 mkw. W czerwcu zostanie oddany do użytku pierwszy z magazynów o powierzchni 23,000 mkw. W drugim obiekcie, którego budowa właśnie się rozpoczęła, a oddanie do użytku zaplanowane jest na IV kwartał 2019 r. powierzchnię wynajęła myBOX Logistics – spółka grupy Marketing Investment Group (MIG).

MIG jest właścicielem sieci prawie 400 sklepów prowadzonych pod znanymi szyldami Sizeer, 50style, Symbiosis, Timberland, Umbro oraz sklepów e-commerce tych marek w regionie CEE. Spółka jest jednocześnie dystrybutorem hurtowym na rynku polskim marek: Timberland, New Era, Lotto, Umbro oraz linii obuwniczej Lacoste. Z nowego obiektu w Kielcach firma będzie realizowała obsługę logistyczną sieci sprzedaży detalicznej, w tym także dynamicznie rozwijających się kanałów e-commerce.

– Czynnikiem, który zadecydował o wyborze kieleckiego obiektu przez klienta, była duża dostępność pracowników oraz dobre skomunikowane z resztą kraju – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

Magazyn zostanie dostosowany do potrzeb najemcy m.in. poprzez podniesienie wysokości do 12 m, wzmocnienie posadzki i przygotowanie wielopoziomowej antresoli. – Doceniamy elastyczne podejście 7R do naszych potrzeb. W związku z rozwojem naszej sieci, w tym także sprzedaży internetowej szukaliśmy miejsca, które pozwoli nam być blisko klientów i sprawnie dostarczać im zamówione produkty – 7R Park Kielce spełnia te wszystkie wymagania – komentuje Krzysztof Nitsch, członek zarządu Marketing Investment Group.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane