W Broniszach powstanie City Logistics Warsaw III

Panattoni Europe

Firma deweloperska Panattoni Europe zapowiedziała budowę kolejnego parku logistycznego w ramach konceptu – City Logistics Warsaw III o powierzchni 25 000 mkw. Obiekt zlokalizowany będzie przy zachodniej części Ekspresowej Obwodnicy Warszawy. Jego pierwszym najemcą jest firma Trena prowadząca hurtową i detaliczną sprzedaż on-line profesjonalnych kosmetyków.

Planowana inwestycja Panattoni City Logistics Warsaw III z pierwszym najemcą. Jest nim firma Trena prowadząca sprzedaż za pośrednictwem sklepów internetowych profesjonalnych kosmetyków oraz akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu oraz specjalistycznej pielęgnacji twarzy i ciała. W nowym obiekcie dewelopera przedsiębiorstwo wynajęło 9 000 mkw. – 7000 mkw. przeznaczone zostanie na magazynowanie i konfekcjonowanie, zaś na pozostałych 2000 mkw. zaplanowano powierzchnie socjalno-biurowe.

City Logistics Warsaw III – będzie już trzecim miejskim parkiem logistycznym w Warszawie i siódmym w Polsce. W kraju deweloper zrealizował 153 000 mkw. m in. lokując swoje inwestycje również w Łodzi i Wrocławiu, a planach ma drugie tyle.

Obiekt będzie się składał z dwóch budynków o powierzchni 25 000 mkw. i minimalnych modułach o metrażu 1200 mkw. Inwestycja powstanie w granicach miasta, przy ul. Przyparkowej, tuż przy S8 i zaledwie 800 m od węzła Warszawa Zachód łączącego S8 z drogą krajową 92. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do parku w maju 2020 r.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane