W Rzeszowie powstanie magazyn RTV Euro AGD

Cushman & Wakefield

Euro-net, operator sieci sklepów RTV Euro AGD wynajął ponad 1,6 tys. mkw. powierzchni biurowo-magazynowej w 7R City Flex Rzeszów Airport I. To już czwarty magazyn, po łódzkim, szczecińskim i kieleckim, wynajęty przez Euro-net od dewelopera 7R. W transakcji najemcę reprezentowała firma Cushman & Wakefield.

Euro-net jest polską spółką, działającą na rynku już od 30 lat. Obecnie posiada blisko 290 sklepów pod marką RTV Euro AGD w 187 miejscowościach oraz sklep internetowy euro.com.pl. Przedsiębiorstwo poszukiwało powierzchni magazynowej położonej w miejskim obszarze Rzeszowa, aby zapewnić sprawną obsługę dystrybucyjną klientów z południowo-wschodniej Polski. Jednocześnie firma potrzebowała obiektu przystosowanego do intensywnych operacji przeładunkowych.

– Dynamicznie się rozwijamy, z tego względu zależy nam na stworzeniu infrastruktury logistyczno-magazynowej, zapewniającej możliwie jak najszybszą i najefektywniejszą dystrybucję towarów. To ważne szczególnie teraz w dobie rosnącego znaczenia e-commerce i zakupów online – mówi Rafał Gąska, dyrektor ds. łańcucha dostaw w RTV EURO AGD.

7R City Flex Rzeszów Airport I to magazyn miejski zlokalizowany w północno-wschodniej części Rzeszowa, przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka i węźle Rzeszów-Północ (autostrada A4). Oferuje najemcom łącznie niemal 13 tys. mkw. powierzchni.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane