W Sulechowie powstanie centrum dystrybucji TK Maxx

Panattoni Europe

Panattoni realizuje obiekt przeznaczony dla TJX Europe – właściciela marki TK Maxx, znanej sieci sklepów z odzieżą i artykułami gospodarstwa domowego. Centrum dystrybucyjne o powierzchni 61 135 mkw. będzie zlokalizowane w Sulechowie, niedaleko Zielonej Góry. Nowy magazyn wesprze dostawy produktów do sklepów TK Maxx w Polsce, Niemczech, Austrii i Holandii.

Sulechów położony jest 20 km od Zielonej Góry. Panattoni zrealizuje strategiczną inwestycję dla TJX Europe na działce o powierzchni 23 ha. Obiekt BTS – szóste centrum dystrybucyjne TJX Europe – będzie miał powierzchnię 61 135 mkw. – z czego 5 644 mkw. zajmą pomieszczenia socjalne i biura. Inwestycja będzie gotowa już na przełomie roku 2022/2023.

W transakcji spółkę TJX Europe reprezentowała firma doradcza Cresa.

TJX Europe to firma zarządzająca markami detalicznymi TK Maxx i Homesense w Europie. Należy do The TJX Companies, Inc., sprzedawcy ubrań i artykułów dla domu w modelu off-price w Stanach Zjednoczonych i na świecie. Sieć TK Maxx posiada 602 sklepy w sześciu krajach Europy: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Polsce, Austrii i Holandii oraz sklep internetowy tkmaxx.com. Homesense ma 78 sklepów w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane