Wirthwein Polska wprowadzi się do MLP Łódź

MLP Group

Spółka należąca do działającej globalnie grupy Wirthwein dołączyła do grona najemców w budowanym centrum logistycznym MLP Łódź. Spółka Wirthwein Polska otrzyma łącznie ponad 6 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-biurowej.

W centrum logistycznym MLP Łódź nowy najemca otrzyma ponad 6 tys. mkw., z czego 5,6 tys. mkw. zajmie produkcja i przestrzeń magazynowa, a resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna.

Realizacja inwestycji rozpocznie się we wrześniu tego roku, a przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na IV kwartał 2022 r.

Wirthwein Polska jest spółką zależną działającej globalnie grupy Wirthwein, którą tworzą 22 oddziały na całym świecie, w tym m.in. w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Chinach, USA i Turcji. Firma działa w branży AGD, motoryzacyjnej, kolejowej, elektro-technicznej. Wirthwein produkuje elementy i podzespoły z plastiku.

MLP Łódź to centrum logistyczno-dystrybucyjne zlokalizowane w południowo-wschodniej część Łodzi, w dzielnicy Widzew. Powstaje na działce ok. 16,5 ha i docelowo dostarczy 71 tys. mkw.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane