Władysław Kiczak szefem biznesu lądowego DB Schenker

Władysław Kiczak
DB Schenker

Władysław Kiczak do tej pory pełnił obowiązki dyrektora Biznesu Lądowego w klastrze Europy Północno-Wschodniej (NEE) w DB Schenker. Aktualnie firma poinformowała, że Kiczak awansował na dyrektora Biznesu Lądowego w tymże klastrze. Do jego obowiązków należy m.in. wdrożenie i koordynacja europejskiej strategii rozwojowej.

DB Schenker, poinformował o awansie Władysława Kiczaka na stanowisko dyrektora Biznesu Lądowego klastra Europy Północno-Wschodniej (NEE). Kiczak jest związany z DB Schenker od 2000 r., kiedy zaczynał pracę we wrocławskim oddziale firmy jako dyspozytor. Pełnił następnie funkcje: szefa organizacji ruchu, szefa produkcji, szefa operacyjnego, dyrektora oraz szefa oddziału Wrocław. W styczniu 2020 r. awansował na stanowisko dyrektora Regionu Wrocław.

Na stanowisku dyrektora Biznesu Lądowego NEE jednym z najważniejszych zadań Władysława Kiczaka jest wdrożenie i koordynacja europejskiej strategii rozwojowej biznesu lądowego DB Schenker w Polsce i w pozostałych krajach klastra. Jednym z zadań jest jednolity standard obsługi w całej europejskiej sieci.

Cieszę się, że mogę uczestniczyć w realizacji ambitnych planów firmy, mających na celu jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości naszej logistycznej sieci dla klientów – mówi Władysław Kiczak

Władysław Kiczak jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Studiów Podyplomowych na tej uczelni. Ukończył również Szkołę Liderów DB Schenker w ramach jej II edycji.

Nowy dyrektor biznesu lądowego DB Schenker jest ojcem córek Oli i Ali oraz syna Jacka. Jest miłośnikiem lotnictwa, literatury faktu oraz sportu.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane