Właściciel marki KINGHoff otworzy magazyn w Nadarzynie

Magazyn z logo Panattoni
Panattoni

Do parku logistycznego Panattoni Park Warsaw South IV w Nadarzynie wprowadzi się nowy najemca – producent wyrobów AGD, firma Prajo, właściciel takich marek jak KINGHoff, Klausberg i Kassel. Pierwsza hala kompleksu jest już całkowicie zajęcia przez najemców. Do Prajo należy 8850 mkw.

Prajo rozpocznie działalność w nowym magazynie we wrześniu 2024 roku. Wynajęta przez firmę przestrzeń w Panattoni Park Warsaw South IV umożliwi jej dalszy rozwój działalności magazynowej oraz sprzedaż hurtową i detaliczną poprzez stronę internetową. Dzięki dobrze skomunikowanej podwarszawskiej lokalizacji Panattoni Park Warsaw South IV, firma będzie mogła efektywniej zarządzać logistyką i dystrybucją. – Nasza obecność w Panattoni Park Warsaw South IV otwiera nowy rozdział w historii firmy, umacniając naszą pozycję na polskim rynku – mówi Prakash Rekhani, szef i właściciel Prajo.

Michał Samborski, Head of Development w Panattoni informuje, że transakcja z Prajo oznacza dla dewelopera pełną komercjalizację pierwszej hali w nadarzyńskim parku i start kolejnego etapu. – ruszamy w pełni spekulacyjnie z drugą halą w tej lokalizacji – mówi Samborski.

Panattoni Park Warsaw South IV powstaje w Nadarzynie, 20 km od centrum stolicy. Docelowo zajmie blisko 100 tys. mkw. Gotowy jest już pierwszy z dwóch budynków o powierzchni 50 tys. mkw. Drugi będzie miał podobną kubaturę.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane