Agent Celny

  • Spedycja
  • Gdynia, Pomorskie
  • Spedman Global Logistics Spółka z o.o.

Jesteśmy częścią skandynawskiej grupy Spedman Global Logistics. Wraz z ekspertami z biur Spedman w Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Litwie, Łotwie, Czechach, Chorwacji, Słowenii i Austrii specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze frachtu morskiego, lotniczego i drogowego. Na polskim rynku usług spedycyjnych działamy od 1989 roku. Działamy zgodnie z hasłem „Great people, great service”.

W związku z rosnącą liczbą obsługiwanych klientów i przesyłek w imporcie i eksporcie poszukujemy osoby do obsługi formalnych procesów celnych. Osoba, która dołączy do naszego zespołu będzie pracowała jako:

Agent Celny
(miejsce pracy: Gdynia)

Zakres obowiązków:
• sporządzanie dokumentacji celnej
• dokonywanie zgłoszeń celnych
• reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi
• weryfikacja zleceń od klienta pod kątem zgodności z przepisami celnymi.

Wymagania:
• mile widziane uprawnienia agenta celnego - wpis na listę agentów celnych
• 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku agenta celnego
• praktyczna znajomość przepisów z dziedziny prawa celnego
• znajomość oprogramowania WinSADiB
• umiejętność obsługi pakietu MS Office
• mile widziana komunikatywna znajomości języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• skrupulatność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
• prawo jazdy kat. B

Proponujemy:
• pracę pełną wyzwań w firmie, która co roku poprawia swoje wyniki
• międzynarodowe środowisko pracy, w globalnej strukturze biur sieci Spedman Global Logistics
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych spedytorów
• nowoczesne narzędzia umożliwiające sprawną pracę, także zdalną
• przyjazną atmosferę pracy
• pakiet ubezpieczenia medycznego i na życie
• świadczenia urlopowe
• kartę Multisport

Zapraszamy do kierowania aplikacji – ze wskazaniem stanowiska - na adres info@spedman.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.