Contract Logistics Development Manager

  • Logistyka
  • Łódź/Warszawa, Łódzkie
  • Grupa Geis

Miejsce pracy: ŁÓDŹ/WARSZAWA

Województwo Mazowieckie
Oferta ważna do 2019-12-14

Zakres działania: Cała Polska

ZADANIA BIZNESOWE:

  • Współudział w kreowaniu polityki i strategii rozwoju produktu logistyki kontraktowej,
  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży usług logistyki kontraktowej,
  • Bezpośredni udział w procesie pozyskiwania Klientów,
  • Zarządzanie aktywnościami sprzedażowymi w produkcie logistyki kontraktowej,
  • Kalkulacja projektów logistycznych w oparciu o dostępne narzędzia,
  • Wsparcie w zakresie wdrażania projektów logistycznych,
  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów,
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doskonała znajomość branży logistycznej w zakresie logistyki kontraktowej,
  • Wieloletnie, min. 3-letnie na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia operacji magazynowych oraz dobra znajomość systemów WMS,
  • Know-how w zakresie kalkulacji projektów logistycznych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B1),
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Silna orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Zaplecze silnej, intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmy,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość realnego wpływu na budowanie marki firmy,
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach – prywatna
  • opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia, wczasy pod gruszą),
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej.