Kierowca międzynarodowy

  • Transport
  • Alwernia, Małopolskie
  • Golden Logistics
Kierowca międzynarodowy.

Opis stanowiska:

Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym (chłodnia/plandeka).

Trasy:
- Polska-Francja/Hiszpania-Polska
- Polska-Czechy-Polska
- Polska-Litwa/Łotwa/Estonia-Polska
- tzw. przerzuty 4/1, 4/2, 6/1, 6/2 – do ustalenia

Dla pracowników oferujemy:
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji
- zachowanie norm czasu pracy kierowców
- terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa i diety)
- atrakcyjne premie za bardzo dobre wyniki
- flotę najnowocześniejszych pojazdów
- telematykę Transics, boxy i karty flotowe na kraje UE
- wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu oraz sanitariatów
- opieka medyczna na terenie UE
- wyjazdy do pracy z naszej bazy w Nieporazie (Alwernia)

Nasze wymagania to:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy C+ E
- prawo wykonywania zawodu kierowcy (Kod 95)
- badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie
- karta kierowcy
- mile widziane doświadczenie w obsłudze naczepy typu chłodnia i agregatu oraz badania sanepid
- język polski komunikatywny (informacja dla kandydatów spoza PL)

Jeśli spełnia Pan / Pani powyższe wymagania i jest zainteresowany(a) ofertą zapraszamy na rozmowę w celu ustalenia szczegółów współpracy:

Telefon czynny w godzinach 9:00 - 15:00:
+48-602-748-897
+48-662-013-700

Golden Logistics Sp. o.o.
Nieporaz, ul.Europejska 7
32-566 Alwernia

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,
poz. 926, ze zm.)"