Logistyk

  • Logistyka
  • Gdynia, Pomorskie
  • PCC Intermodal
PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC
SE, zatrudniająca obecnie ponad 360 osób w sześciu oddziałach na terenie Polski, poszukuje kandydatów na stanowisko:

LOGISTYK

Miejsce pracy: Gdynia
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat

Opis stanowiska:
- aktywna analiza produktowa w celu rozwoju sieci regularnych połączeń intermodalnych
- projektowanie i koordynowanie logistyki oraz procesu transportu wybranych projektów
- kreowanie nowych produktów w sieci, od analizy do wdrożenia
- zarządzanie projektem
- budowanie relacji z partnerami biznesowymi i otoczeniem klientów produktu

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego
- znajomość dodatkowego języka obcego niemieckiego lub rosyjskiego
- w stopniu co najmniej komunikatywnym
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku
- umiejętność działania pod presją czasu
- kreatywność i samodzielność w działaniu
- sumienność i zaangażowanie

Wymagane doświadczenie zawodowe:
- organizacja łańcuchów dostaw ładunków zjednostkowanych w relacjach od drzwi do drzwi
- realizacja międzynarodowych usług transportowych w oparciu o różne rozwiązania transportowe
- obsługa klienta usług logistycznych
- dobór ofert przewozowych w celu optymalizacji procesu
- utrzymywanie stałego kontaktu z podwykonawcami, dostawcami usług transportowych
- przygotowanie oferty handlowej
- opis i raportowanie procesu

Oferujemy:
- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (C.V., list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji) należy składać mailem, na adres: monika.konsor@pcc.eu W tytule e-maila należy umieścić: nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko kandydata. Spółka skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.