Ślusarz – magazynier

  • magazyn
  • Zagórków, Wielkopolskie
  • Elmonter
Firma Elmonter działa już od 1993 roku specjalizujemy się w branży oświetleniowej, energetycznej i konstrukcjach specjalnych w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

ŚLUSARZ - MAGAZYNIER

Opis stanowiska:

wykonanie prac ślusarskich typu, gradowanie, cięcie, gwintowanie, wiercenie itp.
wykonanie prac związanych z rozładunkiem, załadunkiem, pakowaniem, oznakowaniem wyrobów

Wymagania:

umiejętność czytania rysunku technicznego,
dyspozycyjność,
obowiązkowość,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
dobra organizacja czasu pracy,
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, wózka widłowego,

Pracodawca oferuje:

umowę o pracę
stabilne zatrudnienie,
niezbędne narzędzia do pracy,

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mail praca@elmonter.pl lub w siedzibie firmy ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej jak i przyszłej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).