Specjalista ds. sprzedaży

  • Sprzedaż
  • Cała Polska, Mazowieckie
  • Portal TSL
Wydawca serwisu internetowego portaltsl.pl szuka kandydatów do pracy na stanowisku:

specjalista ds. sprzedaży reklamy

Warunki:
- praca zdalna (przez internet i telefon),
- pełny lub niepełny etat, umowa zlecenie lub umowa B2B (do ustalenia),
- praca stała lub dorywcza,
- gotowość do spotkań z klientami oraz do wyjazdów służbowych (po zakończeniu pandemii),
- wynagrodzenie podstawowe plus prowizja.

Obowiązki:
- nawiązywanie kontaktów z firmami z branży transportowo-logistycznej - aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej oraz innych usług Portalu TSL (ogłoszenia, artykuły promocyjne itp.),
- promowanie Portalu i jego oferty,
- ustalanie warunków współpracy z klientami, a także monitorowanie wykonania zamówień,
- rozwój oferty serwisu.

Oczekiwania:
- doświadczenie w sprzedaży lub chęć zdobycia doświadczenia w sprzedaży B2B,
- znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
- rozwinięte zdolności interpersonalne,
- znajomość branży transportowo-logistycznej lub chęć poznania tego sektora,
- przynajmniej podstawowa znajomość reklamy internetowej,
- dobra organizacja pracy i samodzielność,
- warunki do pracy w domu,
- oferta jest skierowana do kandydatów z całego kraju, ale preferowane będą osoby z Warszawy lub okolic (w planach jest otwarcie biura w stolicy).

Aplikacje lub ewentualnie pytania prosimy wysyłać na adres: redakcja@portaltsl.pl