Spedytor drogowy międzynarodowy

  • Spedycja
  • Gdynia, Pomorskie
  • Perfect Consulting
Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać. Od ponad 20 lat działamy w branży HR.

Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy spedycyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref. 23/04/2021

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora
• Wykształcenie minimum średnie
• Znajomość programów spedycyjnych
• Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi
• Znajomość lokalnego potencjału ładunkowego
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość MS Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

Twoje główne zadania będą polegać na:

• Planowaniu usług transportowych na obszarze międzynarodowym
• Organizacji transportów samochodowych całopojazdowych
• Kontroli przebiegu procesu transportowego
• Optymalizacji kosztów spedycyjnych
• Pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami oraz przewoźnikami
• Rozliczaniu usług transportowych
• Prowadzeniu dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym zespole
• Możliwość pracy w trybie home office