Spedytor międzynarodowy / International forwarder

  • Spedycja
  • ZDALNIE, Wielkopolskie
  • GRH Polska
Nasz Klient, firma z branży TSL poszukuje doświadczonych Spedytorów.

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Chojnice, Olsztyn, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin - PRACA STACJONARNA LUB HOME OFFICE (jeśli jesteś z innego miasta)

Opis stanowiska:
8226; Sprzedaż usług spedycyjnych
8226; Planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem
8226; Obsługa giełd transportowych i programu do prowadzenia wstępnej dokumentacji transportowej
8226; Budowanie długofalowych relacji z kontrahentami

WAŻ NE! Firma nie obciąża Spedytorów wykonywaniem zadań związanych z obszerną dokumentacją oraz fakturowaniem (Spedytor zajmuje się wstępnym raportem a następnie zleca dokumentację dyspozytorowi)

W zamian otrzymasz:
8226; Umowę o pracę
8226; Wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowania (zależny od wyników)
8226; Pracę stacjonarną lub Home Office 8211; w zależności od twoich preferencji i miejsca zamieszkania (Praca w godzinach 8:00 8211; 16:00 8211; Pon. 8211; Pt. )
8226; Pracę w firmie która jest znana oraz bardzo dobrze oceniana w branży (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans)
8226; Pełną swobodę działania oraz brak nierealnych celów do osiągnięcia
8226; Dostęp do 15 giełd transportowych w Europie 8211; pracuj jak chcesz :)
8226; Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop
8226; 3 razy w roku organizowane są wyjazdy (góry, morze, Mazury 8211; pełen koszt pokrywa pracodawca)
8226; Multisport

Nie zbędne kwalifikacje i umiejętności:
8226; Doświadczenie w branży spedycyjnej oraz własna baza klientów
8226; Znajomość rynku przewoźników oraz giełd transportowych np. Trans, Timocom, Teleroute itp.
8226; Opcjonalna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
8226 ; Umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy oraz umiejętność wyznaczania sobie priorytetów działań

Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: spedytor-miedzynarod owy. f4ra. qiya@tbapply. pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).