Spedytor

  • Spedycja
  • Bieruń, Śląskie
  • Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Dla naszego klienta poszukuję osoby na stanowisko Spedytora w Bieruniu.

OFERUJEMY:
️- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
️- system premiowy,
️- benefity pozapłacowe,
️- pracę w życzliwym otoczeniu i przyjaznej kulturze organizacyjnej.

ZADANIA:
- kompleksowe zarządzanie procesem transportowym,
-️ określanie i monitorowanie trasy transportu i związanych z nią stawek, bieżąca analiza i optymalizacja kosztów,
-️ pozyskiwanie przewoźników i klientów, budowanie długotrwałych relacji,
-️ realizacja założonego i przydzielonego budżetu spedycyjnego,
️- dbałość o wysoką jakość usług spedycyjnych,
-️ współpraca z innymi oddziałami / działami firmy,
️- przygotowywanie raportów i analiz.

WYMAGANIA:
-️ wykształcenie min. średnie,
️- doświadczenie w firmie spedycyjnej / realizacji zleceń spedycyjnych min. rok,
-️ praktyczna znajomość realizacji usług transportowych oraz znajomość rynku TSL,
️- znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców,
️- znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2,
-️ dobra organizacja czasu pracy,
️- umiejętność pracy pod presją czasu,
️- samodzielność w działaniu i nastawienie na wyniki.

Aplikacja -> https://www.arche-consulting.pl/oferty-pracy/index/12927