Reklama

PortalTSL.pl jest pierwszym serwisem internetowym, który dostarcza kompleksowych i aktualnych informacjo o rynku transportu towarów, spedycji, logistyce oraz infrastrukturze transportowej. Serwis funkcjonuje od maja 2019 r. i od początku zyskuje nowych Użytkowników.

Zobacz więcej: Prezentacja Portalu TSL (dokument PDF)

Serwis oferuje szereg narzędzi do realizacji kampanii reklamowo-promocyjnych, w tym powierzchnie bannerowe, a także możliwość publikacji artykułów sponsorowanych (np. wywiady, reportaże, studium przypadku). Poza tradycyjnymi formatami reklamowymi oferujemy również publikację ogłoszeń rekrutacyjnych oraz promocyjnych wpisów (wizytówek) na temat organizowanych wydarzeń (np. targów i konferencji). Ogłoszenia oraz wydarzenia są promowane na stronie głównej Portalu w specjalnych boksach.

 

Najbardziej korzystną ofertą dla firm jest status Partnera (portalu lub działu tematycznego). Poza możliwością umieszczenia logotypu (linku) Partnera na stronach Portalu, firmy otrzymują pakiety usług promocyjnych do wykorzystania przez cały okres obowiązywania umowy o współpracy.

W razie pytań lub zainteresowania szczegółami oferty Portalu TSL, prosimy przysłać wiadomość na adres: reklama@portaltsl.pl

Zapraszamy do współpracy!