Grupa Wanicki otworzyła oddział pod Warszawą

Grupa Wanicki

W miejscowości Sobiekursk w gminie Karczew Grupa Wanicki otworzyła punkt sprzedaży ciągników siodłowych, naczep oraz autokarów połączony z serwisem pojazdów. Punkt ma autoryzację takich firm jak Irizar, Lamberet czy Geesinknorba, a już wkrótce zostanie w nim otwarta Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, legalizacja tachografów oraz myjnia.

Nowy oddział zajmuje się sprzedażą nowych i używanych pojazdów, sprzedażą części, a także serwisowaniem wszystkich typów pojazdów.

Całkowita powierzchnia oddziału to 40 tys. mkw. Na placu manewrowym zmieści się 150 ciągników siodłowych wraz z zabudową. Punkt serwisowy liczy 14 stanowisk.

– Oddział pod Warszawą to już dziewiąty punkt naszej firmy, który zajmuje się sektorem TSL. To nasz najbardziej wysunięty na północ salon sprzedaży i punkt serwisowy naszej firmy. Mamy nadzieję, że dzięki niemu kolejni kierowcy i przedsiębiorcy dowiedzą się o naszych usługach i z nich skorzystają – mówi Mariusz Paluszewski, dyrektor zarządzający w firmie Wanicki.

Nowy odział powstał akurat w Karczewie, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie drogi 50 oraz zjazdów S17 i E77, co sprawia, że do punktu można dotrzeć ze wszystkich stron.

– Chcemy działać kompleksowo, dlatego nadchodzące otwarcie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, myjni czy legalizacji tachografów sprawi, że w punkcie będzie można załatwić wszystkie sprawy związane z samochodami, autokarami czy naczepami – dodaje Paluszewski.

Wanicki działa na rynku transportowym od 1991 r. W asortymencie firmy są pojazdy takich producentów jak: DAF, Piaggio, ISUZU czy John Deere. Grupa Wanicki ma autoryzację hiszpańskiego producenta autokarów premium: IRIZAR.

Firma ma 9 punktów dealerskich, serwisowych i usługowych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane