Hama Polska zamówiła 130 ciągników Volvo

Volvo Trucks

Zespół Volvo Trucks niemal do ostatniego dnia 2020 roku podpisywał nowe kontrakty. Jedna z największych umów została podpisana z firmą Hama Polska (DBK Rental), która specjalizuje się w wynajmie średnio i długoterminowym pojazdów.

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 roku od zakupu 50 ciągników FH 4×2. Kolejne 100 pojazdów dostarczono sukcesywnie, mimo pandemii, w ciągu całego  2020 roku. Kolejne duże zamówienie na następne 130 jednostek z dostawami w roku 2021 podpisano 15 grudnia. Umowę zawarli w Młochowie: prezes Hama Polska – Łukasz Chyliński oraz dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska, Małgorzata Kulis.

Większość pojazdów zamówionych przez Hama Polska objętych jest pełnymi, złotymi kontraktami serwisowymi.

Najemcy pojazdów Hama Polska wykorzystują sprzęt zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i  komunalnych oraz dystrybucyjnych. To pozwala przypuszczać, że zamówienia obejmą podwozia pojazdów Volvo we wszystkich konfiguracjach kabin oraz przeznaczonych do różnych zastosowań.

Kolejnym efektem współpracy Volvo Trucks z Hama Polska, jest zainteresowanie firmy leasingowej partnerstwem w organizowanych od kilku lat przez Volvo Trucks Polska ofertach transportowych 4Poland.

Podobne wiadomości
Komentarze (1)
  1. Dobrze, że firmy inwestują, robią interesy w trudnych czasach. Ale to lekceważenie zasad sanitarnych (gdzie macie maseczki?) nie jest fajne 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane