Hochland wynajął elektryczne volkswageny

Arval Service Lease Polska

Hochland Polska jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła do floty elektryczne Volkswageny ID.3. Samochody nie emitują CO2 i są ciche, co ma pozytywny wpływ na otoczenie i środowisko. Dostawcą pojazdów, wraz z pełną obsługą, jest Arval Service Lease Polska.

Producent serów postanowiła pozyskać samochody elektryczne Volkswagen ID.3 na potrzeby flotowe, które nie emitują CO2 i są ciche, co ma olbrzymi pozytywny wpływ na środowisko. Wybrane przez Hochland modele będą zasilane energią elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Pojazdy w ramach wynajmu długoterminowego z pełną obsługą, dostarcza Arval Service Lease Polska.

Firma wprowadza dwa elektryczne samochody do swojej floty, po jednym do zakładu w Kaźmierzu i Węgrowie. Będą to samochody do użytkowania ogólnego, dla celów służbowych pracowników, którzy nie mają na stałe przypisanego samochodu jako narzędzia pracy, a podróżują w celach służbowych do klienta lub dostawcy.

Wyzwaniem, z którym musimy sobie dzisiaj poradzić, jest wciąż mała sieć ładowarek elektrycznych do samochodów, poza największymi miastami. Lepsza infrastruktura do ładowania ułatwiłaby decyzję o masowym, szybkim wdrożeniu samochodów elektrycznych do naszej floty. Jeśli tylko będziemy mieli przekonanie, że siatka ładowarek jest już wystarczająca, będziemy poszerzać flotę o kolejne takie samochody – mówi Jacek Wyrzykiewicz z Hochland Polska.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane