DACHSER przewozi drobnicę na trasie Rzeszów – Koszyce

DACHSER

DACHSER uruchomił codzienne połączenie z rzeszowskiego oddziału do Koszyc. To pierwsza linia drobnicowa ze stolicy województwa podkarpackiego do centrum wschodniej Słowacji. Dzięki niej dostawy między regionami oddalonymi od siebie o zaledwie 200 km w linii prostej są możliwe już następnego dnia.

DACHSER informuje, że stała linia Rzeszów-Koszyce jest odpowiedzią na potrzeby spedytorów. – Dzięki strategicznemu położeniu Koszyc w pobliżu dróg krajowych i szlaków międzynarodowych nowe połączenie przyspiesza dostawy na rynek słowacki, ale także otwiera europejskim i polskim eksporterom drzwi do pozostałych krajów Europy Środkowej – mówi Szymon Charachajczuk, regionalny kierownik sprzedaży w oddziale DACHSER w Rzeszowie.

Rzeszowski oddział DACHSER jest zlokalizowany przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Dysponuje magazynem logistyki kontraktowej o powierzchni blisko 3000 mkw. oraz terminalem przeładunkowym z dziewięcioma rampami przeładunkowymi.

Aktualnie w kraju działa dziewięć oddziałów firmy: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku, Brwinowie, Sosnowcu, Strykowie i Szczecinie, które obsługują w sumie ok. 100 europejskich połączeń drobnicowych.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane