DB Schenker oferuje czartery do Ameryki Południowej

Marc Wagener, DB Schenker

Potentat logistyczny oferuje dodatkowe czartery przez Atlantyk. Nowa trasa rozpoczyna się w Holandii i prowadzi do Brazylii, uwzględniając dwa międzylądowania w USA. Loty towarowe zapewniają 50 ton ładowności i wzmacniają sieć lotów DB Schenker.

Niemiecka firma logistyczna poinformowała, że w ramach nowych połączeń lotniczych dostępne są bezpośrednie loty do Argentyny i Chile. Cotygodniowe czarterowe loty towarowe zapewniają 50 ton ładowności.

Aby gospodarki mogły funkcjonować, firmy wymagają stabilnych łańcuchów dostaw. Rozszerzając naszą sieć lotów do Ameryki Południowej, zapewniamy rynkowi nowe źródło niezawodnej przepustowości. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że zapotrzebowanie już teraz jest duże – twierdzi Thorsten Meincke, Global Board Member for Air & Ocean Freight w DB Schenker.

W każdą niedzielę wieczorem samolot wylatuje z Amsterdamu (AMS), zatrzymując się w poniedziałek w Nowym Jorku (JFK) i Miami (MIA). Tego samego dnia dociera do Viracopos (VCP) w pobliżu São Paulo. We wtorki realizowane jest bezpośrednie połączenie do Buenos Aires (EZP), w środy – do Santiago de Chile (SCL). Nowa transatlantycka trasa będzie obsługiwana samolotami Boeing 767. Międzylądowanie lotu czarterowego w Miami umożliwia dostęp do wielu dalszych destynacji z oferty przewoźnika.

Pierwsze rezerwacje obejmują zróżnicowany asortyment towarów, w tym części samochodowe. Na życzenie można również przewozić ładunki w kontrolowanej temperaturze i towary niebezpieczne. W Europie loty te łączą się bezproblemowo z siecią transportu lądowego DB Schenker.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane