Do floty FREJA Polska dołączyła setna Scania

FREJA Polska

Flota samochodów przewoźnika FREJA Polska składa się aktualnie ze 100 ciągników siodłowych. Najnowszy, czyli Scania 4×2 r450 highline został dostarczony przez producenta i jest gotowy do jazdy.

Paweł Ślizowski, dyrektor działu transportu FREJA Transport & Logistics tłumaczy, że wraz z zakupem nowego ciągnika firma zdecydowała się na pełen kontrakt serwisowy na okres 72 miesięcy. Scania Polska dysponuje infrastrukturą, która umożliwia zorganizowanie naprawy o każdej porze dnia.

– Osiągnęliśmy cel powiększenia floty FREJA Polska do 100 aut. Ciągniki mają bazę na nowym terminalu transportowym w szczecińskiej Płoni, gdzie znajduje się 250 miejsc postojowych, a także miejsca odpoczynku dla kierowców – mówi Paweł Ślizowski.

Zobacz też: FREJA otwiera centrum logistyczne i kupuje tabor

Model Scania 4×2 r450 highline wyposażony jest w rozwiązania techniczne gwarantujące podniesienie bezpieczeństwa i jakości jazdy. Przewoźnik wybrał pakiet Scania Fleet Management oraz „Ecolution by Scania”, więc kierowcy otrzymają niezbędne szkolenia z obsługi systemów oraz ekonomiki jazdy.

 

 

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane