GEFCO rozpoczeło przewozy z Polski do Maroka

GEFCO Polska

Transporty ładunków częściowych na tej jednej z najdłuższych tras drogowych przez Europę odbywają się trzy razy w tygodniu. Dodatkowo możliwa jest realizacja pilnych zleceń (time-critical) z wykorzystaniem transportu lotniczego. Maroko jest dla Polski coraz ważniejszym partnerem gospodarczym. Wartość wymiany handlowej przekracza 3 mld zł.

Czas tranzytu terminal-terminal między Polską a oddziałem GEFCO w Tangerze wynosi od 4 do 9 dni roboczych. Dostawa towaru do odbiorcy końcowego odbywa się po zakończeniu wszystkich procedur celnych, co zajmuje od 1 do 3 dni roboczych w zależności od destynacji.

Oferowana przez GEFCO Polska usługa przewozów o gwarantowanym czasie dostawy dotyczy ładunków częściowych (LTL/ PTL) od 2 do 8 metrów ładunkowych (ldm) o wadze od 2 do 14 ton. Większe transporty realizowane są przez operatora w ramach indywidualnych dostaw.

GEFCO Polska w ramach regularnych połączeń drobnicowych i częściowych oferuje konsolidację do 20 europalet (8 ldm) w dwóch oddziałach: w Psarach koło Katowic oraz w Kątach Wrocławskich.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane