PKSGO! – nowa marka gdańskiego przewoźnika

PKS Gdańsk-Oliwa

Firma transportowa PKS Gdańsk-Oliwa postanowiła odświeżyć wizerunek i wprowadziła nową markę – „PKSGO!”. Marka ma symbolizować rozwój firmy (nowe miejsca pracy i umowy z kontrahentami) oraz stosowanie nowych technik.

– „Marka PKSGO! którą oddajemy w państwa ręce łączy to, co potrafimy wykonywać najlepiej i co wypływa z DNA naszej organizacji” – mówi Rafał Olszewski prezes PKS Gdańsk-Oliwa w komunikacie spółki. – „Nieprzypadkowo w członie nazwy widnieje słowo GO – skrót od pierwszych liter Gdańsk Oliwa. GO to też wyraz kojarzący się z ruchem, energią, jazdą – idealnie pasujący do transportu” – wyjaśnia Olszewski.

PKS Gdańsk-Oliwa funkcjonuje już 60 lat na rynku. Spółka twierdzi, że nowa marka będzie „gwarantem najwyższej jakości usług świadczonych w transporcie i logistyce kontraktowej zarówno w kraju, jak i za granicą”.

– „Dzięki PKSGO! powstają nowe miejsca pracy oraz zawiązują się kolejne umowy o współpracy z przewoźnikami i kierowcami. Wykorzystując udogodnienia i nowoczesne technologie możemy zaoferować stabilizację i bezpieczeństwo, co w tak specyficznych czasach ma znaczenie” – twierdzi prezes spółki.

Marka PKSGO! dołączy do nazw podmiotów należących do PKS Gdańsk-Oliwa: OCPD24.COM Sp. z o.o. (ubezpieczenia dla transportu), węgierskiego PGO SPEDITION KFT., oraz dotychczasowych marek handlowych: PROMY24.COM, ośrodek „ZAWIATY Twoje miejsce na Kaszubach”.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane