Włoska Dema Service przejęta przez C.H. Robinson

Dema Service

Przewoźnik drogowy z Italii, obecny także na polskim rynku, został kupiony przez amerykańską firmę logistyczną C.H. Robinson, również operująca na naszym rynku.

– Przejęcie Dema Service to kamień milowy w rozwoju C.H. Robinson, dzięki któremu rozszerzymy naszą obecność we Włoszech – na jednym z największych w Europie rynków transportu drogowego – komentuje Jeroen Eijsink, prezes C.H. Robinson w Europie. – Z radością rozpoczynamy współpracę z klientami Dema Service, którym zaoferujemy kompleksowy pakiet usług logistycznych i udoskonalenie ich łańcuchów dostaw – dodaje.

W tym roku, C.H. Robinson już drugi raz dokonuje przejęcia w Europie. Firma niedawno kupiła Space Cargo Group i wzmocniła tym samym swoją obecność w Hiszpanii i Kolumbii.

Dema Service to prywatna firma logistyczna oferująca usługi transportu drogowego w całej Europie. Z siedzibą główną w Pescarze, Dema Service zatrudnia około 100 osób w trzech biurach we Włoszech, Polsce i Czechach.

C.H. Robinson zintegruje Dema Service ze swoją dywizją Europejskiego Transportu Powierzchniowego (European Surface Transportation) oraz z globalną platformą technologiczną Navisphere.

C.H. Robinson to jeden z największych na świecie dostawców usług 3PL. Oferuje usługi logistyczne, zaopatrzenie w świeże produkty i usługę Managed Services działającą w oparciu o globalną sieć. W Polsce firma oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego.

Dema Service jest brokerem usług transportu drogowego. Firma oferuje także spedycję frachtu oraz inne usługi logistyczne. Spółka z siedzibą w Pescarze we Włoszech powstała w 2004 roku.

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane