Współpraca

PortalTSL.pl jest pierwszym serwisem internetowym, który dostarcza kompleksowych i aktualnych informacjo o rynku transportu towarów, spedycji, logistyce oraz infrastrukturze transportowej. Serwis funkcjonuje od maja 2019 r. i z każdym dniem zdobywa nowych Użytkowników.

Współpraca redakcyjna

Zapraszamy do współpracy merytorycznej z Portalem TSL. Zachęcamy do nadsyłania do redakcji komunikatów prasowych, komentarzy i opinii na tematy związane z branżą logistyczną, oraz propozycji tematów, które powinny pojawić się w serwisie. Jesteśmy także zainteresowani objęciem patronatu nad wydarzeniami i przedsięwzięciami, które są interesujące dla naszych Czytelników.

Kontakt: redakcja@portaltsl.pl

Zostań Partnerem!

Dla branżowych przedsiębiorstw oraz instytucji przygotowaliśmy ofertę współpracy w charakterze Partnerów Portalu TSL. Podmiotom, które zdecydują się nawiązać długofalową współpracę z serwisem, oferujemy szereg narzędzi promocyjnych, w tym m.in.: tytuł Partnera Portalu, powierzchnię reklamową do wykorzystania, publikację artykułów promocyjnych i pakiety ogłoszeń rekrutacyjnych. Zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o wiadomość. W odpowiedzi przyślemy szczegóły oferty.

Kontakt: reklama@portaltsl.pl