Arena Logistyczna 2023

13 wrz 2023 - 14 wrz 2023
Warszawa, Polska

Konferencja Arena Logistyczna 2023: Technologia czy Ludzie w centrum uwagi odbędzie się W ADN Centrum Konferencyjnym w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 56.

Celem zorganizowania Areny Logistycznej jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk dla profesjonalistów zarządzania łańcuchami dostaw z różnych branż w Polsce. Arena umożliwia prowadzenie dyskusji o sprawdzonych strategiach i wyzwaniach dnia codziennego szefa łańcuchów dostaw oraz pozwala na omówienie kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu.

Misją wydarzenia jest stworzenie nowego środowiska wymiany doświadczeń i innowacyjnej przestrzeni dla networkingu!

Ostatnie lata zaowocowały bezprecedensowymi zakłóceniami i brakami w dostawach. Firmy zmierzają się z kolejnymi nowymi wyzwaniami (polityka, gospodarka, środowisko), które są głównym tematem dla wszystkich od dostawców, sprzedawców po konsumentów. Strategiczne znaczenie łańcuchów dostaw zyskuje nowy wymiar.

Uczestnicy premierowego wydarzenia branżowego ARENA LOGISTYCZNA 2023 zmierzą się z trzema wyzwaniami: TECHNOLOGIA katalizatorem zmian: Innowacje technologiczne w praktycznym ujęciu. Łańcuchy dostaw to LUDZIE: Leadership i zarządzanie zespołami w czasach ciągłych zmian. Dobre DANE: Planowanie i budowanie forecastów w świecie BANI.

Termin wydarzenia został zmieniony. Początkowo miało odbyć się w maju 2023 r.

Inne wydarzenia

Breakbulk Europe 2023

06 cze 2023
Rotterdam, Holandia

LogiMAT 2024

19 mar 2024
Stuttgart, Niemcy

InnoTrans 2024

24 wrz 2024
Berlin, Niemcy