Praca w logistyce – darmowe ogłoszenia rekrutacyjne

geralt, Pixabay

Coraz trudniej jest znaleźć wykwalifikowanych pracowników. Na rynku brakuje m.in. kierowców ciężarówek i samochodów dostawczych, operatorów wózków widłowych oraz menedżerów, którzy pokierują dużymi zespołami. Aby kojarzyć przedsiębiorstwa oferujące atrakcyjną pracę z potencjalnymi kandydatami Portal TSL uruchomił podserwis z ogłoszeniami rekrutacyjnymi.

Publikując anonse na stronie portaltsl.pl/praca można mieć pewność, że zostaną zauważone przez odpowiednich kandydatów, ponieważ Portal TSL jest odwiedzany wyłącznie przez specjalistów.

Ogłoszenia standardowe

Anonse standardowe może zamieścić każdy użytkownik portalu w kilku prostych krokach: należy wypełnić formularz na stronie portaltsl.pl/dodaj-ogloszenie/. W formularzy należy wpisać podstawowe informacje, jak nazwa oferowanego stanowiska (np. magazynier) i nazwa pracodawcy. Trzeba też wybrać odpowiednią kategorię ogłoszenia (np. logistyka) oraz wpisać miejscowość i wybrać z listy województwo, w którym będzie wykonywana praca.

Ostatnim krokiem jest wpisanie lub wklejenie treści ogłoszenia. Nie trzeba przejmować się potencjalnymi błędami (literówkami) w treści. Zanim ogłoszenie stanie się widoczne w serwisie, musi zostać zaakceptowane przez redakcję portalu. Ewentualne błędy zostaną wówczas skorygowane.

Ogłoszenia premium

Anonse premium zawierają więcej elementów niż ogłoszenia standardowe, w tym wizytówkę pracodawcy (nazwa i logotyp przedsiębiorstwa). Mogą zawierać także elementy graficzne (np. zdjęcia, infografikę) oraz aktywne linki do stron internetowych lub adresów e-mail. Jest też możliwość dodania do ogłoszenia linku do firmowego systemu rekrutacyjnego. Przekierowane nastąpi po kliknięciu przez kandydata przycisku „aplikuj”.

Ogłoszenia premium są zamieszczane przez redakcję Portalu TSL. Aby dodać takie ogłoszenie, należy przysłać jego treść oraz grafiki i linki na adres redakcja@portaltsl.pl.

Praca kierowca, praca magazynier, praca logistyka, kariera, darmowe ogłoszenia

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane